Насіння від «Сади України» - шлях до високих врожаїв!

Замовити консультацiю

Краще насіння гороху від АФ Сади України

Родючі ґрунти України та природно-кліматичні умови є сприятливими для вирощування зернобобових культур, зокрема-гороху. У 2016 роки площа посівів гороху становила 240 тис. га, а в 2017 році - 405 тис. га. Збільшення площ під горох посівної, а також поява нових сортів з урахуванням попередників і агрометеорологічні умови дозволили аграріям отримати в минулому році врожайність - 32 ц/га. На території нашої країни, не так багато компаній, які пропоную купити насіння гороху. АФ «Сади України» - пропонує своїм партнерам насіння гороху, адаптовані для вирощування в Україні.

На території нашої країни, не так багато компаній, які пропоную купити насіння гороху. АФ «Сади України» - пропонує своїм партнерам насіння гороху, адаптовані для вирощування в Україні.

Види і класифікація гороху

Всі сорти гороху ділять на 2 види:

 • цукровий
 • лущильний.

По висоті горох ділиться:

 • на карликовий, його висота до 40 см.
 • середньорослий, висота стебла гороху до 90 см.
 • високорослий, висота до 250 см.

За способом вживання горох класифікують:

 • столовий. Його їдять у свіжому вигляді і використовують при готуванні салатів, супів і каш.
 • консервний. З такого гороху роблять консервований горох. Всім відомий, як консервований горошок.
 • універсальний. Такий горох придатний, як приготування страв, так і для консервування.

За групами стиглості виділяють:

 • ранньостиглий. Період вегетації до 60 днів.
 • середньостиглий. Вегетаційний період 60-85 днів.
 • пізньостиглий. Дозрівання такого гороху більше 85 днів.

Який сорт гороху вибрати для вирощування?

Асортимент сортів гороху, який є придатним для вирощування у великих обсягах не так і великий. Агрофірма «Сади України» пропонує аграріям купити насіння гороху оптом за доступною ціною.

Компанія пропонує наступні насіння гороху:

Меценат - високоврожайний середньостиглий сорт гороху. Відмінною рисою даного сорту є висока стійкість до фузаріозу. Висота рослини - 60-80 см. Період вегетації 73-78 днів.

Горох Саламанка має среднеранний термін дозрівання. Вегетаційний період 70-76 днів. Висота куща гороху досягає до 95-97 см. Культура дуже стійка до вилягання. Потенційна врожайність до 6 т / га.

Горох насіння сорту Мадонна - середньостиглий і високоврожайний. Стійкий до фузаріозу. Висота гороху досягає 80 см, а період вегетації -73-78 днів.

Оплот - середньостиглий, напівкарликовий типу. Період вегетації 79-85 днів. Рослина у висоту досягає 75 см.  Квіти білого кольору, на квітконіжці по 2 штуки. У стручку по 5-6 горошин. Цей сорт добре переносить тривалу відсутність опадів.

Дані сорти можуть досить успішно конкурувати за врожайністю, основними показниками якості насіння. Більш короткий вегетаційний період розвитку і низька облиственность рослин формують урожайність насіння в 1,5 рази більше, в порівнянні з зарубіжними зерновими сортами гороху.

Купити посівний матеріал гороху

Насіння гороху купити можна купити у регіональних представників компанії. Наші фахівці проконсультують і допоможуть вибрати найкращі сорти для вирощування з урахуванням сівозміни сільськогосподарських культур, що дозволить поліпшити склад грунту і збільшити врожайність культур, що висіваються.