Історія компанії агрофірма «Сади України»

1989 Заснування компанії
Закладка першого саду
У 1969 році відбулася закладка першого саду в Нікопольському районі Дніпропетровської області. Фруктовий сад з унікальною колекцією груш і яблунь, абрикоса і персиків, черешень був закладений на 250 га землі. Свою назву агрофірма «Сади України» отримала в честь цього саду, який і став точкою відліку історії сільськогосподарського підприємства.
Багато років тому, взявши курс на забезпечення українських аграріїв вітчизняним насіннєвим матеріалом, АФ «Сади України» щорічно радує своїх партнерів новинками.
1991 Розширення компанії
Створення нового підрозділу
Розвиток нового виду діяльності з виробництва посівного матеріалу сільськогосподарських культур. Соняшник і кукурудза - перші культури в асортименті агрофірми, гібриди яких були представлені аграріям на ринку України.

1999

НОВЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
Початок співпраці з Сербським НДІ

З Науково-дослідним інститутом польовництва та овочівництва м. Нові-Сад, Сербія. Проведена спільна селекційна робота по створенню і використанню генетичного потенціалу нових гібридів соняшнику, кукурудзи, сої, які були адаптовані для вирощування в Україні.

Заснували традицію проведення міжнародного семінару «День поля»
На демонстраційних посівах агрофірма «Сади України» знайомить аграріїв з різних країн, з новим асортиментом гібридів соняшнику, кукурудзи, гороху та пшениці.
2000 селекційний ПІДРОЗДІЛ
Організація власного селекційного підрозділу
Створення високопродуктивних гібридів соняшнику, адаптованих до різних кліматичних умов нашої країни, стійких до більшості хвороб і агресивних рас вовчка.
2003 Завод
Новий високотехнологічний проект
Будівництво власного заводу з доопрацювання посівного матеріалу. Насіннеочисному завод агрофірма «Сади України» - це новий високотехнологічний проект, який забезпечує українських аграріїв якісний і високоврожайних посівним матеріалом.
2004 Продовження співробітництва
«Драган» и «Титаник»
Створення перших спільних гібридів соняшнику «Драган» і «Титанік» разом з Сербським Науково-дослідним інститутом рільництва і овочівництва, які протягом 14 років є затребуваними на ринку України.
2006Зрошення
«Драган» и «Титаник»
Впровадження зрошувальної системи для полів підприємства. Агрофірма продовжує стежити за інноваціями в розвитку зрошувальних технологій і застосовує їх на своїх полях, так як від цього безпосередньо залежить зростання врожайності сільськогосподарських культур.
2007 Новаторство
Все для клієнта
Першими серед виробників посівного матеріалу на території України перейшли на продаж насіння в посівних одиницях - чітко вказано кількість насіння.
2014 Селекція
Нові сорти пшениці і гібридів соняшнику
Зареєстровані перші високоврожайні сорти озимої пшениці власної селекції «Тулуза», «Бріон», «Верден», які є найбільш адаптованими до несприятливих умов в Україні. Також реєстрація перших гібридів соняшнику власної селекції стійких до 7 агресивної раси вовчка.
Реєстрація перших гібридів соняшнику власної селекції стійких до 7 агресивної раси вовчка.

2019

НОВІ ГОРИЗОНТИ КОМПАНІЇЇ