Дослідження стану озимої пшениці

АФ "Сади України" - виробник посівного матеріалу з великим досвідом. Із року в рік науковці компанії розробляють та досліджують нові сорти озимої пшениці, які випереджають свій час та задовольняють потреби найвибагливих аграріїв.

Зима у наших краях для аграріїв – пора спокою в природі, насолодження засніженими краєвидами, аналізу здобутків і невдач попередніх років роботи, пізнання нового та планування майбутньої «битви» за урожай. Але вирощування основної хлібної культури – озимої пшениці не зовсім вписується в цю схему. Можливість використати опади осіннього, зимового та весняного періодів, коротший день під час інтенсивного росту, оптимальніші температури при формуванні та наливі зерна, підвищення зимостійкості селекційним шляхом зробили цю культуру однією з найбільш затребуваних та економічно значимих у нашому аграрному секторі. Щорічні площі збирання її знаходяться в середньому в межах 6-7 млн. га. Разом з цим, озима пшениця доставляє виробничникам багато переживань за долю майбутнього урожаю.

За останнє десятиріччя, через зміни в кліматі, все частіше спостерігаються посухи, які припадають на оптимальні строки сівби та осіннього розвитку рослин. При зменшенні посівів кормових культур, гороху як добрих попередників озимої пшениці, порушенні сівозмін, виведенні парів із-за економічної недоцільності, різкого збільшення посівів після соняшника, сої зробили урожайність озимої пшениці ще більш залежною від погодних умов осені.

Не була сприятливою для одержання сходів і їх розвитку також осінь 2017 року. Через нестачу продуктивних опадів у вересні – жовтні сходи з’являлись нерівномірно, поля мали строкатий вигляд, частина насіння довгий час перебувала в ґрунті у непророслому стані. Дослідження стану такого насіння підтвердило їхню досить високу життєздатність, проте частина з них мали порушення ростових процесів або були уражені пліснявою.

Жовтневі опади та надзвичайно тепла погода в період жовтня – грудня (накопичення ефективних температур ≥ 5°С до 350-380°С) сприяли росту та розвитку рослин, а тому, незважаючи на тимчасове припинення вегетації на більшості площ отримано сходи озимих культур. Однак їх стан та ступінь розвитку були нерівномірні. Нестабільні умови періоду загартування рослин у листопаді-грудні не сприяли значному накопиченню вуглеводів у вузлах кущіння та їх обезводненню. Спостерігалось періодичне припинення та відновлення вегетації до середини січня 2018 року. Після цього рослини піддалися дії низьких температур до -20°С … -24°С в нічний час при відсутності снігового покриву. При цьому грунт промерзав на глибину до 43 см, а мінімальна температура грунту на глибині вузла кущіння опускалась до -9°С. Такі температури не були шкідливими для добре розвинених рослин, рекомендованих до вирощування сортів пшениці. Але місцями, в пониженнях рельєфу це призвело до утворення льодяних кірок товщиною 2-3 см. Для того, щоб витримати всі ці випробування, рослини мають бути добре адаптованими до таких умов зимівлі, а сорти – відселектовані в цих умовах. Розуміючи та аналізуючи складові урожаю озимої пшениці ТОВ АФ «Сади України» з 2002 року розпочали власну селекційну програму в Кегичівському районі Харківської області. За цей час було створено 12 сортів напівінтенсивного, універсального та інтенсивного сортотипу. Вісім з них (Верден, Тулуза, Бріон, Орлеан, Монтрей, Кан, Турі, Ліль) з 2014 року внесені до Державного реєстру сортів рослин, придатних до поширення в Україні, а два – Лаваль та Діжон успішно проходять державне випробування. Адаптивність цих сортів за посухостійкістю та зимостійкістю знаходиться на високому рівні. Так, критична температура вимерзання, за даними Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва знаходиться в межах -17°С…-18°С. Це забезпечує поєднання хорошого рівня їх перезимівлі, формування доброго стеблестою та високої урожайності – до 10-11 т/га.

Проведений моніторинг стану рослин наших сортів і перспективних ліній від початку лютого до середини березня 2018 року показав, що вони знаходяться в фазі кущення від 3 до 6 пагонів на одну рослину,  вторинна коренева система хорошо розвинена – кожен пагін має 1-2 вузлових корені. Найбільш розвиненими є універсальні сорти Ліль – 6,6 пагонів, 6,9 коренів на рослину та Лаваль – 4,0 пагонів, 4,2 корені на рослину, а також лінії КР99/ЄРМ47 – 5,6 пагонів, 6,2 коренів на рослину. Всі рослини знаходяться на другому етапі розвитку, що свідчить про їх глибокий спокій.

Важливою характеристикою здатності рослин переносити зимівлю є їх енергетичне забезпечення, яке визначається накопиченням вуглеводів – переважно моно- та дицукрів. Найвищий їх рівень в умовах цього року встановлений у напівінтенсивних сортів Кан (сума цукрів 30,5%) та Орлеан (27,2%) на 7 лютого. Дещо нижчий рівень цукрів накопився в універсального сорту Ліль (22,1%) та високоурожайної лінії СП/Ст//Л98 (24,0%). У порівнянні з іноземними сортами, які в останні роки пробують поширювати на Лівобережній Україні, це значно більше. Вони на початку березня у вузлах кущення мали 10-14% цукрів, їх листя піддавалося значному підмерзанню.

Інтенсивність відростання рослин (пагонів та коренів) за експрес-методом показує, що вони здатні перенести останній етап зимівлі: затяжні морози березня та значний сніговий покрив. У найвищі – 9 балів оцінено рівень інтенсивності відростання сортів Кан, Ліль,  Лаваль, Діжон, Бріон та перспективних ліній ЮН/ТУР9, СП/СТ//Л98, КР/ЄР47, Л//БІЛ/ЄР7 та інші.

Які ще сюрпризи для озимої пшениці та для нас підготувала ця зима, лишилось очікувати вже недовго. Хлібороби завжди сподіваються на краще.

Головний агроном агрофірми САДИ УКРАЇНИ  Токар О.П.