Агротехнології
Поля підприємства - це тисячі гектарів зернових та технічних культур
Замовити консультацiю

Нові агротехнології компанії «Сади України» на захисті продовольчої безпеки нашої країни

Україна - це країна, в якій найбільше уваги та значення відводиться сільському господарству. І не дивно, адже основним завданням сільського господарства є забезпечення продовольством населення своєї країни та інших країн, які закуповують сільгосппродукцію для переробки. Агротехнології в поєднанні з високотехнологічною технікою дозволяють фермерам отримувати високі врожаї та прибуток.

Сучасні агротехнології стали активно використовуватися в Європі з 1970 року. Вони включають в себе створення нових сортів і гібридів.

Велике значення має наявність вітчизняних компаній, що займаються селекцією агрокультур для забезпечення незалежності сільського господарства нашої країни від політичних катаклізмів.

 

Категорії агротехнологій

Фахівцями виділяють наступні категорії агротехнологій:

  • екстенсивна. Технологія передбачає внесення мінімальної кількості добрив і хімічних засобів в ґрунт;
  • нормативна. Дана агротехнологія передбачає внесення мінеральних добрив, що дозволить підвищити кількість майбутнього врожаю і його якість;
  • інтенсивна. Дозволяє отримувати урожай високої якості. Вирощена продукція містить у собі оптимальну кількість мінеральних запасів;
  • високоінтенсивні. Ця технологія передбачає використання в своїй роботі сучасну техніку і передові розробки.

Як зробити сільське господарство рентабельним? Як домогтися ефективної віддачі різних галузей сільгоспвиробництва?

Такі питання щодня собі задають досвідчені агрономи і власники фермерських господарств.

Найшвидший і надійний спосіб - навчання у професіоналів, які змогли отримати найвищі результати на основі багаторічного досвіду і готові цими знаннями поділитися з іншими.

Консультація агронома, відвідування семінарів, виставок, Днів поля і передових фермерських господарств дозволяють аграріям покращувати свої вміння і поповнювати знання.

Нові агротехнології та сучасні насіння дозволяють отримувати більшу врожайність, а відповідно прибуток.

Досвід агрофірми

АФ «Сади України» вже кілька років активно інвестує в закупівлю передового устаткування і техніки. А саме в техніку для посіву насіння та внесення добрив, удосконалить і збільшує систему зрошення на полях. Компанія бере на озброєння і впроваджує передові агротехнології, що дозволяє агрофірмі підвищувати врожайність. Агрономи компанії охоче діляться секретами вирощування різних сільськогосподарських культур. Постійно збирають і обробляють дані з дільниць гібридизації і з товарних посівів, що дозволяє щорічно нарощувати темпи виробництва якісного посівного матеріалу і йти на крок попереду конкурентів галузі.