Агрофiрма «Cади України»

з 1989 р стабільно працюємо і розвиваємося на ринку сільськогосподарської продукції.
Основний напрямок діяльності підприємства - вирощування і доопрацювання насіння високоврожайних гібридів соняшнику і кукурудзи зарубіжної і спільної селекції, виробництво елітного посівного матеріалу озимої пшениці та сої.
Соняшник

Гібриди соняшнику - результат багаторічної селекційної роботи. Асортимент гібридів дозволяє підібрати соняшник з необхідними властивостями: врожайність, має стійкість до патогенів, стійкість до вовчка, посухостійкість, адаптивність до зон вирощування

Кукурудза

 

Кукурудза - одна з найцінніших і універсальних, високопродуктивних сільськогосподарських культур в світі. Гібриди кукурудзи мають високий потенціал урожайності, хорошу вологовіддача, відмінну посухостійкість

Горох

Горох збільшує родючість ґрунту, насичує ґрунт азотом, служить добрим попередником для багатьох сільськогосподарських культур

Озима пшениця

 

Озима пшениця - найважливіша кормова і продовольча культура. Сорти озимої пшениці мають хорошу врожайність, стійкі до патогенів, мають високі хлібопекарськими властивостями. Високий урожай залежить від сорту, складу грунту і агротехніки

Поля підприємства - це тисячі гектарів зернових і технічних культур
На полях компанії вирощуються культури соняшнику, кукурудзи, ячменю, озимої пшениці та ярого ячменю. Пріоритетним напрямком діяльності агрофірми на сьогодні є вирощування, доопрацювання та реалізація насіння високоврожайних сортів і гібридів сільськогосподарських культур.
Завантажити каталог
Чому більше 200 компаній
співпрацюють з нами
600-700 тисяч га
площі, засіваються насінням соняшнику агрофірми «Сади України».
Більше 20 років
час роботи компанії на аграрному ринку України.
Власний завод
з доопрацювання насіння. Оснащений сучасним обладнанням датської фірми CIMBRA HEILD GmbH.
Консультації
за технологіями вирощування гібридів.
Агрофірма «Сади України» розширює межі
Дивитися відео
Насіння від «Сади України» - шлях до високих врожаїв!
Агрофірма «Сади України» сьогодні- це європейські стандарти в культурі землеробства, темпах впровадження нових технологій і якісного посівного матеріалу. Щорічно, протягом останніх 4-х років, насінням соняшнику з маркою «Садів України» засівається площа 600-700 тисяч гектарів, що практично на 30% перевищує посівну площу цієї культури у Франції, де сіється близько 500 тисяч га.  Дізнатися більше

 

Насіння української селекції від виробника «Сади України»

Соняшник, кукурудза, озима пшениця - основні сільськогосподарські культури в Україні, вирощування яких приносить максимальний дохід нашим аграріям. Україна займає лідируючі позиції в Європі по вирощуванню цих культур. Попит на зернові, олійні зростає з кожним роком. Однією з проблем, з якою стикаються аграрії при вирощуванні сільськогосподарських культур - це посівний матеріал.Купити семенависокоурожайних гібридів і сортів для отримання прогнозованого врожаю в поточних умовах зміни клімата- завдання складне. Вибрати насіння, ціна яких мінімізувала витрати-актуальна проблема для багатьох агрономів. Рішення з такого питання приймаються на основі зважених фактів, рекомендацій, досвіду, як свого, так і за відгуками фахівців, які отримали успішні результати в конкретній галузі.

Як визначитися в широкому асортименті гібридів? Яке насіння купити?


Вибір посівного матеріалу

Щорічно попит на насіння української селекцііувелічівается в кілька разів, не тільки на території України, а й за кордоном. До збільшення попиту призводить те, що ціна на насіння України набагато нижче насіння зарубіжної селекції, а врожайність вище.

Загальні фактори, які впливають на вибір посівного матеріалу:

 • врожайність
 • якість
 • вартість
 • Стійкість до захворювання

Для соняшнику також враховують:

 • Технологія вирощування (Sumo, Clearfield)
 • Оліїстість

Для насіння озимої пшениці:

 • Класність і вміст білка
 • Тип сорти
 • Стійкість до посухи
 • Стійкість до вилягання
 • Зимостійкість

Для кукурудзи важливо:

 • Влагоотдача
 • Пластичність

Посівний матеріал

Основою виробництва елітного посівного матеріалу є селекційна робота. Компанія «Сади України» має власне селекційне підрозділ, також багато років співпрацює з Сербським Науково-дослідним інститутом рільництва і овочівництва з питань вирощування гібридів, пристосованих для вирощування в Україні. Застосування передових агротехнологій, а також впровадження новітніх наукових розробок і досягнень дозволило компанії отримати насіння майбутнього. Нові сорти і гібриди дозволяють задовольнити всі сучасні запити аграріїв.

Щорічно компанія презентує новинки, які здатні виявляти високу пластичність до зміни погодних умов, мають велику стійкість до хвороб і при цьому стабільно дають високий урожай.

Багаторічний досвід роботи в аграрній сфері в поєднанні з передовими технологіями вирощування дозволяють агрофірмі домагатися нових висот і розширювати своє виробництво.

 

Агрофірма «Сади України» - вітчизняний виробник елітного посівного матеріалу, насіння якої користуються великим попитом не тільки в Україні і за кордоном. Компанія дбає про своїх клієнтів і пропонує аграріям продукцію, підтверджену сертифікатами якості Державної насіннєвої інспекції.

Купити насіння оптом в Україні

АФ «Сади України» пропонує насіння, ціна на які прийнятна для наших українських аграріїв і по врожайності не поступається закордонним аналогам, і навіть перевершує їх. Купити насіння оптом в Україні можна в представництвах компанії в 14 областях України.

Перевага роботи з агрофірмою

Аграріям, які хочуть купити насіння оптом від виробника, пропонуємо:

 • безкоштовну доставку по території України
 • повне агрономічний супровід від посіву до збору врожаю

· Продаж насіння для фермерів в кредит під майбутній урожай - без застави, без прив'язки до курсу валют і отримання бонусу при своєчасному розрахунку.