Агрофiрма «Cади України»

з 1989 р стабільно працюємо і розвиваємося на ринку сільськогосподарської продукції.
Основний напрямок діяльності підприємства - вирощування і доопрацювання насіння високоврожайних гібридів соняшнику і кукурудзи зарубіжної та спільної селекції, виробництво елітного посівного матеріалу озимої пшениці та сої.
Соняшник

Гібриди соняшнику - результат багаторічної селекційної роботи. Асортимент гібридів дозволяє підібрати соняшник з необхідними властивостями: врожайність, має стійкість до патогенів, стійкість до вовчка, посухостійкість, адаптивність до зон вирощування

Кукурудза

 

Кукурудза - одна з найцінніших і універсальних, високопродуктивних сільськогосподарських культур в світі. Гібриди кукурудзи мають високий потенціал урожайності, хорошу вологовіддача, відмінну посухостійкість

Горох

Горох збільшує родючість ґрунту, насичує ґрунт азотом, служить добрим попередником для багатьох сільськогосподарських культур

Озима пшениця

 

Озима пшениця - найважливіша кормова і продовольча культура. Сорти озимої пшениці мають хорошу врожайність, стійкі до патогенів, мають високі хлібопекарськими властивостями. Високий урожай залежить від сорту, складу грунту і агротехніки

Поля підприємства - це тисячі гектарів зернових та технічних культур

На полях компанії вирощуються культури соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці та гороху. Пріоритетним напрямком діяльності агрофірми на сьогодні є вирощування, доопрацювання та реалізація насіння високоврожайних сортів і гібридів сільськогосподарських культур.

Завантажити каталог

Чому більше 5000 компаній
співпрацюють з нами
більш ніж 800 тисяч га
площі засіваються насінням соняшнику агрофірми «Сади України»
Більше 30 років
працює компанія на аграрному ринку України
Власний завод
для доопрацювання насіння, оснащений сучасним обладнанням датської фірми CIMBRA HEILD GmbH
Консультації
за технологіями вирощування гібридів
ЗбИрАННЯ соняшника 2021 | Гібриди соняшнику Латітуда ОР, Рімі 2, феном, Соляріс | АФ Сади України
Дивитися відео
Насіння від «Сади України» - шлях до високих врожаїв!

Агрофірма «Сади України» сьогодні - це європейські стандарти в культурі землеробства, темпах впровадження нових технологій і якісного посівного матеріалу. Щорічно, протягом останніх 4-х років, насінням соняшнику з маркою «Садів України» засівається площа більш ніж 800 тисяч гектарів, що практично на 30% перевищує посівну площу цієї культури у Франції, де сіється близько 500 тисяч га. 

Дізнатися більше

 

Насіння української селекції від виробника «Сади України»

Соняшник, кукурудза, озима пшениця - основні сільськогосподарські культури в Україні, вирощування яких приносить максимальний дохід нашим аграріям. Україна займає лідируючі позиції в Європі по вирощуванню цих культур. Попит на зернові, олійні зростає з кожним роком. Однією з проблем, з якою стикаються аграрії при вирощуванні сільськогосподарських культур - це посівний матеріал.Купити насіння високоврожайних гібридів і сортів для отримання прогнозованого врожаю в поточних умовах зміни клімата - завдання складне. Вибрати насіння, ціна яких мінімізувала витрати - актуальна проблема для багатьох агрономів. Рішення з такого питання приймаються на основі зважених фактів, рекомендацій, досвіду, як свого, так і за відгуками фахівців, які отримали успішні результати в конкретній галузі.

Як визначитися в широкому асортименті гібридів? Яке насіння купити?


Вибір посівного матеріалу

Щорічно попит на насіння української селекціі збільшується в кілька разів, не тільки на території України, а й за кордоном. До збільшення попиту призводить те, що ціна на насіння України набагато нижче насіння зарубіжної селекції, а врожайність вище.

Загальні фактори, які впливають на вибір посівного матеріалу:

 • Врожайність
 • Якість
 • Вартість
 • Стійкість до захворюваннь

Для соняшнику також враховують:

 • Технологію вирощування (Sumo, Clearfield)
 • Оліїйність

Для насіння озимої пшениці:

 • Класність і вміст білка
 • Тип сорту
 • Стійкість до посухи
 • Стійкість до вилягання
 • Зимостійкість

Для кукурудзи важливо:

 • Вологовіддача
 • Пластичність

Посівний матеріал

Основою виробництва елітного посівного матеріалу є селекційна робота. Компанія «Сади України» має власне селекційне підрозділ, також багато років співпрацює з Сербським Науково-дослідним інститутом рільництва і овочівництва з питань вирощування гібридів, пристосованих для вирощування в Україні. Застосування передових агротехнологій, а також впровадження новітніх наукових розробок і досягнень дозволило компанії отримати насіння майбутнього. Нові сорти та  гібриди дозволяють задовольнити всі сучасні запити аграріїв.

Щорічно компанія презентує новинки, які здатні виявляти високу пластичність до зміни погодних умов, мають велику стійкість до хвороб і при цьому стабільно дають високий урожай.

Багаторічний досвід роботи в аграрній сфері в поєднанні з передовими технологіями вирощування дозволяють агрофірмі домагатися нових висот і розширювати своє виробництво.

 

Агрофірма «Сади України» - вітчизняний виробник елітного посівного матеріалу, насіння якої користуються великим попитом не тільки в Україні і за кордоном. Компанія дбає про своїх клієнтів і пропонує аграріям продукцію, підтверджену сертифікатами якості Державної насіннєвої інспекції.

Купити насіння оптом в Україні

АФ «Сади України» пропонує насіння, ціна на які прийнятна для наших українських аграріїв, а за врожайностю не поступається закордонним аналогам, і навіть перевершує їх. Купити насіння оптом в Україні можна в представництвах компанії в 14 областях України.

Перевага роботи з агрофірмою

Аграріям, які хочуть купити насіння оптом від виробника, пропонуємо:

 • безкоштовну доставку по території України
 • повне агрономічний супровід від посіву до збору врожаю
 • продаж насіння для фермерів в кредит під майбутній врожай - без застави, без прив'язки до курсу валют і отримання бонусу при своєчасному розрахунку