80 000 гривень - часткова компенсація вартості насіння вітчизняної селекції

В рамках Державної програми підтримки фермерства Міністерство аграрної політики і продовольства України кожен фермер може отримати фінансову підтримку:

компенсується 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але не більше 80 000 гривень на одне фермерське господарство або сільськогосподарський кооператив.

Для отримання часткової компенсації вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій базове, сертифіковане необхідно:

Крок 1. придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб'єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб'єктів насінництва. Термін дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та / або садивний матеріал.

З реєстрами можна ознайомитися на офіційному сайті Мінагрополітики в розділ Підтримка аграріїв ⇒ Підтримка фермерства ⇒Кроки ⇒Часткова компенсація вартості закупленого у суб'єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції:

https://dotacii2019.minagro.gov.ua/ua/80-za-nasinnya

Крок 2. сформувати пакет підтверджуючих документів

Крок 3. подати до державного банку заявку і підтверджуючі документи на отримання фінансової підтримки

Крок 4. отримати кошти на рахунок в державному банку Документи для отримання часткової компенсації можна подавати двічі на рік.

 

ПОСІВНИЙ МАТЕРІАЛ АГРОФІРМИ «САДИ УКРАЇНИ», ЯКИЙ МОЖНА КУПИТИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ:

Соняшник ГОЛЬФСТРІМ, БОМБАРДІЕР.

Пшениця ЛІЛЬ, КАН, ОРЛЕАН, БРІОН.

Горох ОПЛОТ, МЕЦЕНАТ.